Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

instaBack Like V 2.0 Çıktı !

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• instaBack Like V 2.0 Çıktı !

Merhaba arkadaşlar,

Bu gün itibari ile instaBack Like programının V 2 sini yayınlıyoruz. Kullanan kişiler tadını biliyor zaten ama biz şerbetini birazdaha fazlalaştırdık. Artık daha tatlı hale geldi.

V 2 nin özelleri şu şekilde,

- Takip Ettiğiniz kişilerin fotolarına like atma
    - Belirlediğiniz etiketteki son gönderilerilere like atma
    -
    Yeni ! Belirlediğiniz userlerin son fotolarına like atma. (opsiyoneldir, 1den 10 a kadar son foto seçimi yapabilirsiniz.)
    -
    Yeni ! 5 saniyeye 1 Like atma
    -
    Yeni ! 6 Saatte 4000 Like Atma
    - Multi Olarak açılabilme, aynı anda bir çok hesaba işlem gerçekleştirme.
    - Like atılan linkleri rapor olarak kaydetme
    -Günlik Like Limiti 4000 olarak belirlenmiştir. Fazlasını yapmayınız !

Yeni gelen özelliğimizde bir kullanıcının son fotolarını çekebilir ve bunlara like attırabiliriz. Peki bu bize ne avamtaj sağlar?

Gördüğünüz üzere kişiye baya bi kendimizi göstermiş oluyoruz

Dün bomboş profilde yaptığım test sonucu 4000 like da bana geri dönen müşteri sayısı şu an 5 kişidir. Profilimde sadece bio kısmında yazı olduğu halde. Profilim son şekliyle olmuş olsaydı muhtemelen daha fazla müşteri gelebilirdi.

Herkese Hayırlı Olsun.

V 2 Fiyatı

1 Aylık 50 TL
    3 Aylık 125 TL
    6 Aylık 250 TL

1 Yıllık 450 TL

User listelerini follow programından gizli olmayan userleri çekerek elde edebilirsiniz.

vakti olmadığı halde çok yoğunken uğraştı bu iş için adamsın üstad
    yine bomba oldu

Yorum

İnstaBack like sayesinde çok takipçi kastım bilenler var kaçırılmaz bir program kesinlikle tebrikler Üstadım yeni versiyon süper eline sağlık

Yorum

Benim haricimde güncellemeden sonra programı açamayan var mı?

Yorum

Pegasus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Benim haricimde güncellemeden sonra programı açamayan var mı?
          Pc'e reset atın hocam birde öyle deneyin.

Yorum

Hocam dün güncelledim dün aynı sıkıntıyı ben de yaşadım. Bilgisayarı kapatmıştım zaten sabah açtım şu anda tekrar reset attım hala aynı sıkıntı devam ediyor.

Yorum

gokhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hocam dün güncelledim dün aynı sıkıntıyı ben de yaşadım. Bilgisayarı kapatmıştım zaten sabah açtım şu anda tekrar reset attım hala aynı sıkıntı devam ediyor.
              Like açamayan arkadaşlar, yeniden indirip klasöre çıkarmaları gerekir.

http://instabackpro.com/like/update.zip

indirip like klasörun içine direk çıkartın ve üzerine yaz diyin.

Sorun çözülecektir.

Yorum

sorunu çözdüm Programın çalıştırıldığı dosyanın adı değiştiği için öyle olmuş.. Bu arada yeni versiyon baya hızlı olmuş. Tek kelime ile harika

Yorum

Masaüstüne kısayol atmıştım program aslında farklı bir program olduğu için sıkıntı yaşıyormuşum. Eline sağlık hocam. On numara

Yorum

Eline sağlık hocam, çok güzel güncellemeler olmuş.
                    Programın max.size'ini biraz büyütseydin iyi olurdu sanki, yada benim çözünürlük ile ilgili sıkıntı da olabilir gerçi, 4 de 0,5 kadar kısmı gözükmüyor. (en sağ ve en alt)
                    Birde, follow da olduğu gibi tüm like listelerini kayıt etse (tekrar başlatıldığında diğerini ezmese) ve unlike gibi birşey olsa de güzel olur. Evet like limiti baya fazla vs ama unlike güzel olabilir
                    En son değiştiren dogancan; 09-19-2015, 09:29 PM.

Yorum

ekran boyutu sorunu giderildi arkadaşlar, tekrar güncelleyebilirsiniz.

Yorum

Ben nasil Üye Olabilirim Yardimci Olabilir misin Üstad

Yorum

Resul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Ben nasil Üye Olabilirim Yardimci Olabilir misin Üstad
                          http://instabackpro.com/ adresinden satın alabilirsiniz.

Yorum

İstek İşleniyor...
                          X